Kategorie

Výrobci

Doprava

Zaslání přepravní službou

Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou, např. Geis Parcel CZ s.r.o. nebo Česká pošta s.p. Cena přepravy je 160 Kč s DPH. Při objednávce nad 6000 Kč je poštovné zdarma. Zboží je také možné převzít osobně po telefonické dohodě na adrese Rohova 98, 344 01 Domažlice.

Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupující, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@TRIBASEelectric.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.